Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Yenikent eşya depolama

Yenikent eşya depolama

Yenikent Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde büyük titizlikle hareket etmekte olan firma uzmanlarımız ön inceleme işlemini evinizde gerçekleştirmektedir. Yenikent Eşya Depolama uzmanları gerekli tüm detayları analiz ederek tüm ihtiyaçlarınızı belirlemektedir. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile tüm işlemlerinizi aynı anda gerçekleştirebilmekteyiz. Depolama işleminde depoların güvenli ve steril olmasının yanı sıra paketlemesinin de eşyaya uygun olması gerekmektedir. Firmamızın güvenli ve kaliteli depolarında muhafaza edilen ürünleriniz için aynı zamanda uygun fiyatlı depolarda sunmaktadır.

Eşya depolama uzmanlarına en çok başvuru yapan ve depo kiralayan kişilerin yurt dışına çıkacak olan akademik ve lisans personelleri olduğu görülmektedir. Depolarımızda dilerseniz yıllarca muhafaza edebileceğiniz ürünleri geri döndüğünüz anda dilediğiniz adrese teslim alabilirsiniz. Firmamıza ait farklı bölgelerde küçük ve büyük depolar bulunmakla birlikte Yenikent’te de eşyalarınız için uygun depo alanları sunmaktadır.

Depolarda saklanılabilecek ürünler arasında giysiler, beyaz eşyalar, mobilyalar ve yatak gibi daha pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin tamamı için uzmanlarımız farklı paketleme ürünleri kullanarak ürünlerinizin uzun yıllar boyunca depolarda saklanmaya uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Uygun koşullarda saklanan tüm ürünler yıllar sonra dahi kullanılabilmektedir. Uzmanlarımız tarafından sunulan işlemler arasında neler yer almaktadır?

Ekibimiz eşya depolama için gerekli olan tüm şartları çok iyi bilmekte ve en kaliteli hizmeti sunmak için tüm malzemeleri özel ürünlerden seçmektedir. Ekibimiz depolama işleminin yapılacağı ürünleri sözleşme imzalandıktan ve tarih belli olduktan sonra adresinizden teslim almaktadır. Depolama alanı olarak firmamızın pek çok alanda yeri bulunmaktadır. Bu neden ile tüm depo alanı kiralamak isteyen kişiler için uygun alan bulunabilmektedir. Depo alanlarında her eşyanın kendine özel paketleme ürünü ile paketlemesi yapılır. Bu sayede hiçbir ürün zarar görmeden muhafaza edilmiş olunur. Eşyaların tamamına ayrı ayrı sigorta yapılmasının en önemli nedeni kaza sonucu alacağı tüm hasarların rahatlıkla çözülebilecek olmasıdır. Özel numaralandırma işlemi ile depolara yerleştirilen ürünlere istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Ancak eşyalarınızla başka eşyaları değiştirmek ya da yeni eşyalar ekleyebilmek için mutlaka bu ürünlere de sigorta yaptırmanız gerekmektedir.

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin