Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Sincan parca eşya depolama

Sincan parca eşya depolama

Sincan Parça Eşya Depolama

Yıllardır hızlı ve kaliteli nakliyat, taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız gerek ev eşyası gerekse ofis eşyası için özel hizmetler sunmaktadır. Özellikle kentsel dönüşüm ya da memuriyet gibi nedenler ile kişiler eşya depolama işlemlerine ihtiyaç duydukları zamanlar çoğunluktadır. Ancak eşya depolama işlemlerini evlerinde bulunan fazla eşyalardan kurtulmak isteyenler ve ofisindeki resmi evrakları güvenli bir ortamda saklamak isteyen kişiler için uygundur. Gerek evinizin eşyaları gerekse ofisinizin eşyaları için sunulan güvenli ortamlar aynı zamanda eşyalarınızı doğru koşullarda saklama imkanı da sunmaktadır. Bu sayede eşyalar ne kadar uzun süre eşya depolarında kalırsa kalsın hiçbir şekilde hasar görmez ve böcek benzeri haşerelerden zarar görmez. Böceklerin eşyalarınıza hiçbir hasar vermemesi için tüm eşya depolarında ilaçlama işlemi yapılmaktadır.

Sincan ParçaEşya Depolama hizmetleri depolama alanlarına eşyalarınızın hacmi ve sayısına benzer özelliklerine bakarak karar vermektedir. Dilerseniz tüm eşyalarınızı dilerseniz evinizin belli eşyalarını parça şeklinde depolayabilirsiniz. Her çalışmada olduğu gibi parça eşya depolama işleminde de özel depolama hizmetlerimizden faydalanma imkanınız bulunmaktadır. Depolarımız konteynırlar şeklinde olup dilerseniz tek bir ürüne dilerseniz evinizin tüm ürünlerine uygun depolama alanı kiralayabilirsiniz.

Parça eşyadepolama hizmetlerinin fiyatları normal eşya depolarına oran ile daha uygundur. Bunun nedeni ise gerek eşyanızın kapladığı hacmin gerekse alanın küçüklüğünden kaynaklanmaktadır. Eğer depolama işlemini yapacağınız eşyalar daha az sayıda ve farklı türlerden ise fiyatlandırma sistemi farklılık göstereceği için fiyatı tam olarak belirtmek ekspertiz hizmeti dışında zor olabilir. Bu neden ile öncelikle depolama yapacağınız eşyaları belirleyin ve ardından ekspertiz uzmanlarımızı davet edin. Zaten depolama işlemini yapacak olduğunuz eşyalar belli olduğu için uzmanlarımız depolama için gerekli işlemleri net olarak belirtebilir ve ihtiyacınız olan depolama alanına ne kadar kira ödeyeceğinizi söyleyebilir. Depolama hizmeti uzmanları depoya bırakacağınız her eşya için ayrı ayrı sigorta işlemi gerçekleştirmektedir. Bu neden ile eşya deposu ne kadar size ait olursa olsun kesinlikle eşyalarınızı deponuzdan alırken ya da deponuza eşya eklemesi yaparken mutlaka görevlilere belirtmeniz gerekmektedir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin