Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Konya Ankara eşya depolama

Konya Ankara eşya depolama

Konya Ankara Eşya Depolamak

Yıllarca Konya Ankara arasında eşya depolama hizmeti sunmakta olan firmamız ihtiyacınız olan tüm alt yapıyı sunmaktadır. Sektörde bulunan tüm nakliye, taşımacılık ve depolama hizmetlerinde faaliyet göstermekte olan firmamız sektörün güvenilir firmaları arasında da yer almaktadır. Bu işlemlerin tamamında asıl önemli nokta güven ve kalite olmakla birlikte eşyaların depolanması esnasında da güvenlik büyük önem taşımaktadır.

Eşya depolama hizmetlerinde kullanılmayan eşyaların daha korunaklı ve güvenli muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Konya Ankara Eşya Depolamak isteyen kişiler isterse aylık isterse yıllık olarak kiralanabilmektedir. Üstelik alan kiralama işlemi eşyalarınıza bağlı olarak son derece uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Ev ya da ofis eşyalarınızın muhafazası için uzman ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Ev ve işyeri eşyalarınızın hangilerini depolamak istediğinize karar verin ve ekspertiz ekibimizi arayarak bilgi verin. Ekibimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızın ne kadar maliyet ile depolanabileceği ve depolar konusunda bilgi vermektedir. Eğer depolama maliyetini ve ekibimiz tarafından belirtilen tüm şartları kabul ederseniz hemen sigortalı eşya deponuzu kiralayabilirsiniz.

Konya AnkaraEşya Depolamak isteyen kişiler için sunulmuş özel avantajlarımız bulunmaktadır. Depo sahipleri için sunulan ev eşyası ya da iş yeri depolama hizmeti esnasında öncelikli amaç güvenliktir. Bu güvenliğin sağlanabilmesi için ise en önemli yol eşyaların doğru koşullarda paketlenmesidir. Eşya paketleme işleminde malzemelerin tercihi ve kaliteli olması eşyaların en zorlu şartlarda dahi alacağı hasarı minimum düzeye indirmektedir. Eğer depolaması yapılacak olan eşyalar arasında mobilya ve beyaz eşyalar bulunuyor ise bunların paketlenmesi için ise havalı naylonların kullanılması gerekmektedir. Kırılabilecek olan ürün ya da giysilerin ise paketlenmesi için kişiye özel sıfır kolilerin kullanımı uygun olacaktır. Son olarak paketleme işleminde kullanılacak olan eşyalar yatak, baza ya da koltuk benzeri eşyalar için ise paketleme işleminde özel kılıflar kullanılmaktadır. Eşyaların en doğru şekilde paketlenmiş olması ürünlerin yıllarca depolarda tutulması halinde dahi yıpranma ya da başka türlü sorunlar ile karşılaşılmasının önüne geçilmesini sağlayacaktır. Bu neden ile ürün paketleme işleminin uzman ekiplerimizin tarafından yapılması önerilmektedir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin