Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Kızılay emanet esya depolama

Kızılay emanet esya depolama

Kızılay Emanet Eşya Depolama

Ankara Kızılay’da bulunan kişilerin ev veya ofis gibi alanlardaki fazla eşyalarını depolayabilecekleri ekstra odalarıdır. Emanet eşya depolarının en önemli ayrıcalığı depo sahiplerinin sabit bir eşya odası olmaktan çok güvenle zamansız olarak ziyaret edebilecekleri ve yüksek koruma kalkanlı mekanları olmasıdır. Güvenli bir mekanda tüm eşyalarının saklanabiliyor olması dar mekanların uygun kullanıma kavuşturulabilmesi için en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Ev sahipleri için eşyalarını güvenle saklayabilecekleri yer olarak kullanılan bu odalar, kurumsal müşteriler için ise evraklarını güvenle saklayabilecekleri mekanlar arasında yer almaktadır.

Kızılay Emanet Eşya Depolama hizmetlerinin çalışma şekli kiralama yapmak isteyen kişiler için en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Depo kiralayacak olan kişilerin öncelikle depolama işlemini yapacakları eşyaların bir listesini ve hacmini net olarak çıkartması gerekmektedir. Çıkartılan listedeki bilgilerin fiyat teklifi için firmamızın yetkililerine iletilmesi ve bilgi alınması gerekmektedir. Firmamızın vermiş olduğu teklif kişi tarafından kabul edildiği taktirde firmamızın yetkilileri tarafından müşterilere eşya sigortaları ve kiralama sözleşmesi hazırlanacaktır. Bu sözleşme ve sigorta evraklarının da müşteri tarafından imzalanması ile depo kiralama işlemi tamamlanmış kabul edilir. Firmamızın yetkilileri tarafından anlaşması yapılan eşyaların depo sahibinin evinden ya da ofisinden alınabilmesi için nakliye aracı sevk edilir ve kişilerin kiralama işlemini gerçekleştirdiği depolara bizzat firmamızın araçları ile sevk işlemi gerçekleştirilir.

Depolama işlemini gerçekleştiren kişilerin eşyaların temiz ve steril bir ortamda depolanıp depolanmayacağı da en büyük sorunları arasında yer almaktadır. Kızılay Emanet Eşya Depolama yetkilileri depoları belirli aralıklar ile ilaçlatmakta ve temizliğini gerçekleştirmektedir. Ancak bu işlem depoların içine girilerek yapılmamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise kiralama yapan kişilerin özel eşyalarına zarar verilebileceğinden şüphe duyabilecek olması ve güvenlik konusunda tereddüt yaşanmasını önlemektir. Depo kiralaması yapan kişiler belirli aralıklar ile depolarının temizlik işlemlerini yetkililerden talep edebilmesi mümkündür. Depo sahipleri temizleme işlemleri sırasında eşyalarının düzeni ve buna benzer konularda düzenleme işlemi gerçekleştirebilir ve sözleşme bitiminde talep ederlerse eşyaların bir adresten bir başka adrese sevk işlemini gerçekleştirebilir ya da sözleşme yenilemesi talep edebilir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin