Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Kayseri Ankara eşya depolama

Kayseri Ankara eşya depolama

Kayseri Ankara Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti modern ve küçük eve sahip ev sahiplerine sunulan özellikler arasında yer almaktadır. Kayseri Ankara Eşya Depolama hizmeti ile evlerinizde bulunan tüm fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Kayseri Ankara arasında eşyadepolama hizmeti sunmakta olan firmamız tüm güvenlik önlemlerini alarak eşyalarınızı steril bir ortamda muhafaza etmektedir.

Profesyonel kadromuz evinizde, ofisinizde ve fuar alanlarında bulunan eşyalarınız için özel malzemeler ile zarar görmesine imkan vermeden ilk gün ki gibi koruma imkanı sunar. Üstelik uzmanlarımız evinizden ya da ofisinizden aldıkları eşyaların nakliyesini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Depolarımızın en önemli özelliği ise tamamen doğal afetlere karşı konumlandırılmış ve eşyalarınızın sigorta kapsamında güvenle saklanabiliyor olmasıdır. Üstelik eşyalarınız hakkında tereddüt yaşadığınızda 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren güvenlik kameralarımız aracılığı ile eşya deponuzu izleyebilirsiniz Peki, eşyalarınız için nasıl bir depo kiralamalısınız?

KayseriAnkara Eşya Depolama uzmanlarımız evinizi ya da ofisinizi ziyaret etmeden önce depolama hizmeti için kullanacağınız eşyaların listesini çıkartmalısınız. Ekspertiz elemanlarımız belirlemiş olduğunuz eşyaların çokluğuna, bu eşyaların depolanması sırasında kullanılacak olan malzemelere ve bu esnada görevlendirilecek olan elamanların sayısına ve depolama hizmetini kullanmak istediğiniz süreye bağlı olarak sizin için bir fiyat çıkartacaktır. Uzmanlarımız sonrasında malzemelerinizin güvenle korunabilmesi için uygun şekilde paketleme yapacak ve eşyalarınızı evinizden alarak depolarımıza yerleştirecektir. Tabii deponuzun anahtarını size teslim edeceğimizi de unutmamalısınız. Tamamen ihtiyacınıza uygun bir alanı kiralayacağınız için deponuzda gereksiz boş duran bir alana da ödeme yapmayacaksınız. Eğer depolama işlemini belirttiğiniz süreden daha uzun süre kullanmak isterseniz sözleşme sonunda sözleşme uzatma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri Ankara Eşya Depolarınızda muhafaza edeceğiniz eşyalarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yere nakledebilirsiniz. Bu işlemler için sizden hiçbir ücret alınmayacağı gibi depolarda böceklenme gibi problemlerin olmaması için de belirli aralıklar ile ilaçlama işlemi de uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Üstelik kişisel eşyalarınızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Fakat deponuzdaki eşyalar sigortalı olarak tutulduğu için deponuzdan aldığınız veya deponuza eklediğiniz her eşyayı ekibimize bildirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde sigorta işlemi geçersiz sayılabilir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin