Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Etimesgut eşya depolama

Etimesgut eşya depolama

Etimesgut Eşya Depolama

Eşya depolama işlemi denildiğinde akla ilk gelen lojistik şirketlerin ham madde ve paletli malzeme depolama işlemleri gelmektedir. Ancak son yıllarda depolama hizmetlerine sunulan ek özellikler arasında eşya depolaması da eklenmiştir. Profesyonel nakliye uzmanları tarafından gerçekleştirilen bu hizmet sayesinde tüm evinizde bulunan eşyaları dahi bu depolarda saklayabilirsiniz.

EtimesgutEşya Depolama işlemlerinde farklı bir ile taşınacak olan kişiler veya farklı nedenler ile evini kapatarak farklı bir yere gitmek zorunda olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kentsel dönüşüm işlemlerinde yaşanmakta olan artış ile eşya depolama işlemi yapan kişilerin sayısında artış yaşanmıştır.

Depolama hizmeti alınacak olan bir mal ya da eşyanın bir yerden başka bir yere teslim edilmeden önce bir depoda muhafaza edilmesi veya bekletilmesi olarak bilinmektedir. İnsanlar iş ya da binaların yıkımı gibi nedenler ile bu depolama hizmetlerine başvuru yapabildiği gibi bazı kişiler ise evlerinde bulunan fazla eşyaların manevi değeri olması nedeni ile atmaya kıyamayarak bu depolarda muhafazasını gerçekleştirmektedir.

Eşyaların tamamını mı yoksa hangi eşyaları depolamanız gerektiğine karar verin ve ardından ekspertiz hizmetimize 7 gün 24 saat boyunca başvuru yapın. Uzmanlar müsait olduğunuz anda talep ettiğiniz adrese gelerek eşyalar için hangi depolama alanının uygun olduğuna ve ücretinin ne kadar olacağı açık bir şekilde belirtilmektedir. Eğer belirtilen koşulları kabul ederseniz sigorta işlemi yapılacak ve eşyalar belirttiğiniz süre boyunca depolama alanlarımızda saklanacaktır. Üstelik depo kiralama sürenizin bitiminde dilerseniz kira süresini arttırabilir isterseniz dilediğiniz adrese eşyalarınızın naklini sağlayabilirsiniz.

Depolama işlemlerinde kullanılan paketleme ambalajları özel olmakla birlikte depolama alanında tamamen steril ve tüm ilaçlama işlemleri yapılarak muhafazası gerçekleştirilir. Tüm depolama işlemi satın alan kişiler ile eşyalarınızın aynı mekanda muhafaza edilmesi sizi endişelendirebilir. Ancak eşyalarınız numaralandırılarak ve size özel anahtarlı bir konteynırda saklandığı için kesinlikle karışma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayrıca depolarınızı dilediğiniz zaman ziyaret ederek eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizden eşya depolama ya da parça eşya depolama konusunda bilgi almak için hemen tıklayınız.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin