Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Bilkent eşya deposu

Bilkent eşya deposu

Bilkent Eşya Deposu

Eşya depolama hizmetleri ile ev, ofis gibi alanlarda yer alan gereksiz ama kişilerin atmak istemediği ya da manevi değeri olan eşyaların depolarda güvenli ve steril ortamda tutulması sağlanmaktadır. Eşya depolama yapmak isteyen kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyüklükte depolarımız bulunmaktadır. Üstelik depolarımızda tüm koşullarda eşyalarınızın hasarsız kalabilmesi için özel imkanlarda sunulmaktadır.

Ev ve ofis eşyalarında depolama hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle ortamda hangi eşyaların fazla olduğuna karar vermesi gerekmektedir. Bu sayede uzman ekiplerimizin düzenleyeceği ziyarette depo için belirlenecek olan ve ücret net olarak belirlenebilir. Ardından bu eşyaları bir kağıda mutlaka not alınması gerekmektedir. Karışıklığa kesinlikle mahal vermemiş olan ev sahipleri ekspertiz hizmetinden hızlı ve kesin sonuç alacaktır.

Depolama hizmetlerinde depo sahipleri için önemli hususlar arasında depoların kiralama işlemlerinin yenilenip yenilenemeyeceğidir. Depolarınızı sözleşmeniz bitttiği taktirde uzmanlarımız ile irtibata geçerek yeniden kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemini yapan depo sahiplerine Bilkent eşya depolarımızda geçerli özel fırsatlarımızda bulunmaktadır. Özel indirimler ve promosyonlar ile eşya deponuz için düşündüğünüzden daha makul bir ödeme yapacağınıza emin olabilirsiniz. Peki, deponuzun güvenliği nasıl sağlanmaktadır.

Bilkent eşyadeposu güvenliği için uzmanlarımız depo sahiplerine özel anahtar vermekte ve bu anahtarlar sadece depo sahibinde yer almaktadır. Depolar 7 gün 24 saat boyunca özel kamera sistemleri ile izlenmektedir. Bu sayede depo sahiplerinin depolarında herhangi bir ürünün kaybolduğunu ya da depo ile ilgili başka bir sorun ile karşılaştığını belirtmesi durumunda güvenlik görevlileri ile birlikte depolarını izlemeleri ve sorunu çözmeleri sağlanmaktadır. Yaşanabilecek tüm sorunlara karşı alınan önlemler eşyalarınızın tam güvenliğini sağlamaktadır.

Deponuzda muhafaza edebileceğiniz ürünler arasında küçük ölçekli dağıtım ürünleri, yazlık ya da kışlık lastikler, fuar ekipmanları, evinizde fazlalık malzemelerin tamamını sadece anahtarı sizde bulunacak olan deponuzda muhafaza edebilirsiniz. Hava koşullarında eşyalarınızın herhangi bir küf vs gibi hasar görmemesi için tüm detaylar düşünülmüş olup eşya deponuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri depodan alıp yerine yenilerini koyabilirsiniz. Tabii eşya değişimi için görevlilere mutlaka bilgi vermeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise eşyalarınızın sigortalı muhafaza edilmesidir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin