Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Akdere eşya depolama

Akdere eşya depolama

Akdere Eşya Depolama

Modern evlerde dar alanların bulunuyor olması nedeni ile ev sahiplerinin eşya depolama hizmetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. İster ev eşyası depolama isterseniz iş yeri depolama ihtiyacınız olsun tüm alanlarınızda fazlalık eşyalarınızı AkdereEşya Depolama hizmetleri ile depolayabilirsiniz. Tüm nakliyat ve depolama işlemlerinizi maksimum hız ile gerçekleştiren uzman personelimiz yaşayabileceğiniz tüm sorunları düşünerek hareket etmektedir. Ekibimizde yer alan personellerimizin tamamı belirli alanlarda uzmanlığa sahiptir. Bu neden ile belirtmiş olduğunuz alanlara bağlı olarak ekspertizlerimiz alanınıza yönlendirilir.

Ekspertiz görevlilerimizi ulaştığınız andan itibaren alanınıza yönlenmektedir. Mekana gelen ekibimiz depolanacak olan eşya miktarının belirlenmesi, ne kadar süre ile depolama hizmetinin alınacağı ve uzmanlarımızdan alınacak ek hizmetlere göre ön bilgilendirmeler sunulacaktır. Ekspertiz ekibimize vermiş olduğunuz onay sonrasında depo kiralama işlemi yapacak olan kişi ile sözleşme yapılacaktır. Depolama işlemi için de tarih belirlenmesi gerekmektedir. Bu sayede uzman kadromuz Akdere Eşya Depolama işleminden önce eşyalarınızı depolamaya uygun koşullarda hazırlayacak ve adresinizden alarak deponuza sevk edecektir.

Uzman kadromuz depolama işlemi yapılacak olan eşyaları paketleyerek kusursuz bir şekilde havalı naylonlar ya da uygun koşullarda paketleme eşyaları ile kaplayarak eşyalarınızı numaralandıracaktır. Bu sayede eşyalarınızın sigortasında bir kesinlik oluşacaktır. Evinizden alınarak kiralamasını gerçekleştirdiğiniz depoya sevk edilen ürünlerin bir listesi de depo sahiplerine iletilecektir. Eşya listesinin size tesliminin gerçekleştirdiği gün itibari ile eşya depolaması için kira süreniz devreye girecektir. Konteynır sistemi bulunan eşyalarınızın karışma, kaybolma ve hasar görme sorunu ortadan kaldırılmış olacaktır. Üstelik özel kiralık ev eşyası depolama hizmeti son derece uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır. Bu durumun kesinlikle bir ev kirasından daha uygun fiyatlara mal olacağına emin olabilirsiniz. Üstelik depolarınız 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kameralarının denetiminde tutulmakta ve yaşanılan tüm sorunlarda anında izlenerek sonuca ulaşılmaktadır. Sizde yaşadığınız tüm sorunlar için karşınızda bir muhattap bulmak ve tüm hizmetleri  güvenilir bir kadrodan almak isterseniz kesinlikle uzman kadromuzda depolama işlemleri için bilgi almalısınız. Uzmanlarımız alanlarınız için en uygun depolama hizmetini sizin için önerecektir.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin