Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın güvenilir bir ortamda saklanmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız yüksek kaliteli hizmet sayesinde evinizdeki eşyaların hızlı bir şekilde nakliyesini gerçekleştirebilir ve depolarımızda saklayabilirsiniz. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktayız. Bu sebeple eğer isterseniz işlem öncesinde eşyalarınızın saklanacağı depoyu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın parça veya asansörle taşınacağı gibi seçenekleri de belirleyebilirsiniz.

Güvenilir depolama hizmeti aramakta olan ev sahipleri için sunulan özel hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren taşımacılık firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin olumlu yönde yanıtları da firmamızın ne kadar profesyonel ve işini düzgün yapan bir kuruluş olduğunu gösteren belirtiler arasında yer almaktadır. Depolama hizmeti için firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın kaybolması veya hasar alması gibi durumların yaşanması söz konusu bile değildir. Bizim firmamız müşterilerin tüm isteklerini kusursuz bir şekilde hayata geçirmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu nedenle de depolama öncesinde müşterilerimizin fikirlerini öğrenerek planlama işlemi yapılmaktadır. Şirketimiz tarafından yapılan planlama sayesinde eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir problem ile karşılaşmadan hızlı bir şekilde taşınma ve depolama işlemini hayata geçirmekteyiz. Ayrıca şirket çalışanlarımız ambalajlama ve paketleme işlemlerini özen göstererek yapmaktadır. Eğer kırılacak eşyalarınız varsa farklı kolilerde ve daha iyi ambalajlar ile kaplandıktan sonra taşınması gerçekleştirilmektedir.

Ev eşyası depolama ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere telefonda karşılayacak hoş personellerimiz ile konuşma sonrasında depolama işleminizi başlatabilirsiniz. Ayrıca bizleri arayarak hemen ekspertiz ve planlamanın yapılması için ekip gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz tarafından ekspertiz işlemleri yapıldıktan sonra depolama ücreti gibi konular hakkında da bilgi sahibi olmaktasınız. Bu işlemin ardından depolama yapılmadan önce sözleşme imzalamanız gereklidir. Bu sözleşme içerisinde belirtilen kurallar hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü eşyaların taşınması ve aynı zamanda depolanması imzalayacağınız sözleşme çerçevesinde hayata geçirilmektedir. Firmamız ile çalışma gerçekleştirdikten sonra sunulan profesyonel hizmetlerden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Depolama işlemi için hemen iletişime geçmeniz ve bir randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin