Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Tekstil Taşımacılığı

Ankara Tekstil Taşımacılığı

Ankara Tekstil Taşımacılığı

Ankara Tekstil Taşımacılığı hizmeti veren firmalar arasında yer almakta olup her daim hizmet kalitesini arttıran ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma gerçekleştiren bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Bu sebeple şirketimiz gerekli tüm bilgi ve teknolojik donanıma sahip hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde güler yüzlü personel barındıran şirketimiz, müşterileriniz her biri ile özel olarak ilgilenmektedir.

Teknolojik olarak her türlü yeniliğe açık olan şirketimiz, tekstil taşımacılığı olarak yenilikçi olmaya özen göstermektedir. Ayrıca firmamız sadece tekstil alanında değil aynı zamanda birçok alanda nakliye işlemi gerçekleştirmektedir.

Ankara tekstil taşımacılığı yapan şirket olarak müşterilerimiz için ekspertiz hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmeti sunduğumuz zaman mutlaka müşterilerimizin fikir ve isteklerini de almaktayız. Çünkü müşterilerimiz ile fikir alışverişinde bulunmamız nakliye planının sizlerin isteğine uygun olmasına, aynı zamanda daha net bir plan oluşturmamıza yardım etmektedir. Ankara tekstil firmamız taşımacılık sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Firmamız tarafından yapılan nakliye planında dikkat edilen temel unsurlar eşyaların miktarı, ulaştırılacak adres, ambalaj malzemesi ve türleri, çalışacak personel sayısı olmaktadır. Tüm bunlar belirlendikten sonra önceden belirlenen saat içerisinde nakliye işlemlerinin yapılmasına başlanır. Taşınma sırasında eşya türlerine uygun bir şekilde paket ve ambalajlama yapılmaktadır. Hassas ve daha çabuk hasar alabilecek eşyalar özenle paketlenmektedir. Ayrıca her bir paketin üzerinde eşyaların isimleri bulunan etiketler yapıştırılır. Bu sayede eşyalar yeni evinize taşındığı zaman bulunması daha kolay hale gelmektedir. Paketleme yapıldıktan sonra ise eşyaların sırasına uygun olarak araca yerleştirilmesi işlemi başlatılmaktadır.

Eşyaların sıra ile yerleştirilmesindeki temel sebep ise eşyalar tekrar indirildiği zaman yerleştirilmenin kolay olmasıdır. Eğer taşınacak eşyalar üst katlarda ise balkon ya da asansör sistemi kullanılarak daha kolay hale getirilmektedir.

Ankara tekstil taşımacılığı şirketi olarak her bir müşterinin memnuniyetini kazanmak ve yüksek kaliteli hizmet vermek için son teknolojileri kullanmaktayız. Bizimle çalışma sonrasında evinizin sorunsuz taşınacağından ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Nakliye hizmeti konusunda bilgi ve tüm sorularınız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin