Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara’da tüm Türkiye illerine yapılacak olan taşıma işlemlerinde bulunan firmamızda eşyalar sigortalı olarak götürülmektedir. Ankara Şehirler Arası Taşımacılık olarak yapılan hizmetlerimizde eşyaların toplanması ve paketlenmesi de firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde eşyaların zarar görmesi ya da kaybolması gibi durumlarda ortadan kaldırılmaktadır. Güvenilir anlamda yapılan tüm taşıma işlemleri firmamızın profesyonel personelleri dahilinde yapılmaktadır. Eşyalar taşınma öncesinde incelenir ve bu doğrultuda paketlenir. Böylelikle eşyaların güvenliği de önceden alınmış olmaktadır. Türkiye’nin her yerine yapılacak olan taşımacılık işleminde sigortalı ve garantili işlem yapılmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti de ayrıca sağlanmış olacaktır. Uygun fiyat ve doğru çalışma hizmeti doğrultusunda da firmanın avantajları vardır.

Ev ya da ofis temizliği adına yapılan tüm işlemler uzman kadro güvencesi ile yapılmaktadır. Sigortalı şekilde yapılan taşımacılıkta eşyalar uzman bir şekilde ambalajlanmakta ve taşınacak alana yerleştirilmektedir. Bu şekilde eşya sahipleri hiçbir eşyaya el sürmeden çalışmasını tamamlamaktadır. Nakliyat fiyatlarını da uygun tutan firmamızda eşyalar sigortalı ve güvenlikli olarak götürülmektedir. Firmamızda bulunan tüm çalışanlarımız profesyonel ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Aynı şekilde eşyaların yeni adrese montajlaması ve yerleştirilmesi de firma çalışanlarınca yapılmaktadır. Zamanında teslimat durumuna da özen gösteren firmamızda mobilya montajı da dahil olmak üzere işlem yapılmaktadır. Ankara Şehirler ArasıTaşımacılık profesyonel paketleme ve sigortalı taşıma gerçekleşmektedir. Ambalajlanan paketler yeni adrese en hızlı ve güvenli şekilde firma tarafından taşınmaktadır. Eşyalar yüksek katlı binalara da en hızlı şekilde taşınmak da yerleştirilmektedir. Bu durum içinde kullanılan araçlarımızda seyyar asansörlerde bulunuyor.

10 kat ve üzeri binalara da eşyalar asansör yardımıyla götürülmektedir. Ev içerisinde paketlenen eşyalar asansör kullanımı ile geniş filolara sahip araçlara yerleştirilmektedir. Hassas eşyalar üst kısımda ve sabit gelecek şekilde araca yerleştirilen eşyalar yeni adrese doğru yol alır. Yeni adresteki eşyalarda aynı şekilde asansör yardımı ile profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ankara Şehirler Arası Taşımacılık firması alanında en iyi çalışmaları tüm müşterilere sunmaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye çıkarmaktadır. Firmamızda bulunan personeller önceden eğitimli ve taşınma konusunda gerekli tecrübeye sahip olmaktadır. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin