Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Parça Eşya Taşımacılık

Ankara Parça Eşya Taşımacılık

Ankara Parça Eşya Taşımacılık

Ankara parça eşya taşımacılık şirketimizi tercih ederek sorunsuz nakliye hizmeti alabileceğinize emin olabilirsiniz. Firma olarak evinizdeki eşyaları Ankara’dan alarak dilerseniz şehir içi dilerseniz şehirlerarası hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirebiliriz. Evden eve nakliyat sektöründe kendi ismini duyurmayı başaran şirket olarak her daim kalitemizi arttırmaktayız. Ayrıca müşterilerimiz için şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Şehirlerarası nakliyat sırasında maliyetlerin şehiriçi nakliyat hizmetine göre daha yüksek olabileceğine emin olabilirsiniz. Bundan başka sizlerin rahatlığı için yeni evinize eşyaların yerleştirilmesi sırasında düzenlilik sağlıyoruz. Hatta bizden evinizin nasıl tasarım edilmesini bile isteyebilirsiniz.

Parça eşya taşınması yapılacağı zaman ilk olarak evinizdeki eşyaların sayısının belirlenmeli ve ardından ekspertiz hizmetimize başvurmalısınız. Eşyaların sayısının belirlenmesinin ardından tüm bilgiler firmamız tarafından rapor edilmektedir. Ardından eşyaların sayısına uygun olarak paketleme malzemelerinin miktarını belirlemektedir. Bu işlemde yapıldıktan sonra araç seçimi yapılır ve taşınma için yeterli olacak ekip belirlenir. Nakliye için gerekli tüm bilgiler tamamlandıktan sonra nakliye ücreti net olarak tarafınıza belirtilecektir.

 Evinizdeki eşyaların parça halinde taşınması için ise demonte işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde sadece deneyimli ekip bulundurması sebebiyle demonte ve monte işlemleri sırasında eşyalarınızın herhangi bir hasar alması söz konusu değildir. Güvenilir ortamda demonte işlemi yapılmasının ardından hızlı bir şekilde ambalajlama ve paketleme yapılır. İşlemler bittikten sonra araçlara yükleme yapılır ve araçlar yeni evinize doğru ilerlemeye başlar. Eşyalar belirttiğiniz adrese ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından eşyalarınızın evinize taşınması gerçekleştirilir. Sonraki işlem olarak eşyaların montesi ve yerleştirilmesi işlemi yapılır. Yerleştirme sırasında müşterilerimizin isteğine uygun olarak eşyaların odalara taşınması gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından parça eşya taşımacılığı yapılacağı zaman mutlaka bizimle önceden iletişime geçerek bunu belirtmeniz gereklidir. Parça eşya taşıma maliyetini minimum düzeye indirilebilmesi için ekibimiz aynı ile nakliyesi gerçekleştirilecek olan diğer eşyalar ile aynı araçta taşıma işlemini önermektedir. Eğer nakliyesi gerçekleştirilecek eşya sahipleri bunu kabul ederse parça eşya nakliyeleri minimum düzeylere kadar düşürülebilmektedir. Bu işlem esnasında kesinlikle eşyaların başka eşyalar ile karıştırılmayacağına emin olabilirsiniz.

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin