Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Firmamız taşımacılık alanında pratik bir yöntem olan asansör sistemini kullanmaktadır. Böylelikle nakliye işlemi daha kısa sür içerisinde tamamlanabilmektedir. Taşımacılık konusunda ileri düzey bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamız eşyalarınızın nakliyesini en profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Eşyalarınız çalışanlarımız tarafından taşıma sırasında zarar görmemesi için paketlenir. Paketleme hizmeti en kaliteli eşya paketleme malzemeleriyle yapılır. Ayrıca eşyalarınızın taşıma sırasında göreceği herhangi bir hasara karşı özel eşya sigortası ile sigortalanır. Sizinle yapacağımız eşya taşıma sözleşmesi sayesinde de karşılıklı bir güven söz konusu olacaktır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık personelleri eşyalarınızı dikkatli bir şekilde eşya taşımaya uygun nakliye araçlarımıza yerleştirirler. Eşyalar yol boyunca hasara uğramamsı için düzenli bir şekilde yerleştirilir. Sonrasında yeni adrese gelen eşyalar aynı özenle araçtan indirilir. Burada asansör sistemi devreye girerek eşyaların istenilen kata taşınması kolaylaşır. Eviniz veya işyeriniz kaçıncı katta olursa olsun asansör sistemimiz sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde istenilen kata çıkarılacaktır. Asansör sistemi eşyaların taşınacağı binanın yakınına kurulur. Eşyalar sağlam bir şekilde bu sisteme yerleştirilir ve istenilen kata dikkatli bir şekilde çıkarılır. Tek seferde birçok eşya taşınmasını sağlayan bu sistem sayesinde zamandan tasarruf etmek mümkündür. Aynı zamanda taşınması zor eşyaların yüksek katlara kolay bir şekilde çıkarılması sağlanmaktadır. Bu tür eşyaların gerek ağırlığı gerekse hacimleri dolayısıyla taşınmaları zor olmaktadır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık sayesinde daha hızlı ve güvenli bir taşıma gerçekleştirilir. Bunun nedeni eşyaların apartman içinde insan gücüyle taşınmasının çeşitli sorunlara sebep olmasıdır. Eşyaların ağırlığı insan gücüyle taşınabilecek seviyenin üstünde olduğunda zarar görme ihtimali artar. Ayrıca bina içi dar alanların olması eşyaların taşınmasını güçleştirebilir. Apartman içerisinde oluşacak karışıklık ve olası gürültü bina sakinlerini rahatsız edebilmektedir. Bu yüzden asansör sistemi bu gibi durumlarda büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Ekip elemanlarımız asansör sistemi hakkında yeterli bilgiye sahip olduğundan eşyalarınızın bu sistemle güvenli bir şekilde taşınacağına emin olabilirsiniz. Aksi takdirde kazaların olması kaçınılmaz olacaktır. Firmamız aynı zamanda asansör kiralama hizmeti de vermekte olup dilediğinizde yetkilerimizle görüşüp bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin