Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Aydınlık Evler Parça Eşya Taşımacılığı

Aydınlık Evler Parça Eşya Taşımacılığı

Aydınlık Evler Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe en çok tercih edilen hizmetler arasında parça eşya taşımacılığı bulunmaktadır. Bunun nedeni ise nakliyenin daha uygun fiyatlar ile gerçekleşmesidir. Bu hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi ekonomik olarak taşıma isteğiniz gerçekleşmektedir. Ayrıca bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler içinde ekonomik çözümler sunulmaktadır. Kapalı kasa içleri geniş araçları olan firmamız Ankara içinde ve ülkemizin tüm noktalarına bu hizmeti ile parça eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmektedir. Aydınlık Evler parça eşya taşımacılığı için kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile birleştirerek hizmet vermekteyiz. Yazlığınıza, öğrenci çocuğunuzun evine ya da şirketinizin başka bir şubesine bir miktar eşya göndermek istediğinizde eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız.

Eşyaların taşınması için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde öncelikle miktarını ve cinsini öğrenmekteyiz. Nakliye edilmesini istediğiniz adres ile ilgili bilgileri de aldıktan sonra fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Bu teklifin onayını almanın ardından uygun olduğunuz günü öğrenerek gerekli planlamayı yapmaktayız. Planlama tamamlandıktan sonra belirlenen saatte parça eşyayı teslim almaktayız. Öncesinde eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak nakliye sırasında güvende olmasını sağlamaktayız. Eşyaları araçta onlar için ayrılan bölüme istiflemekte ve diğer eşyalar ile karışmasını önlemekteyiz. Bu işlem yetkili personelimizin denetimi ile gerçekleşmekte ve içinizin rahat olması sağlanmaktadır.

Aydınlık Evler parça eşya taşımacılığı sırasında nakliyenin ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi vermekte ve bu şekilde karşı tarafında teslim almak için hazır olmasını sağlamaktayız. Eşyaları adrese teslim ettikten sonra işimizi tamamlamaktayız. Bu hizmeti kurumsal bir firma olarak verirken nakliyenin bir sözleşme ile gerçekleşmesini sağlamaktayız. Bu şekilde nakliye bittikten sonra ilave maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız. Nakliyesini üstlendiğimiz her eşyanın kıymetli olduğunu bilmekte ve sigortayı ihmal etmemekteyiz. Nakliye öncesi sigorta yapmakta ve poliçeyi de teslim etmekteyiz. Bu şekilde alınan bütün önlemlere rağmen bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Parça eşya hizmetini veren kargo şirketlerinin yüksek maliyetleriyle ve eşyaların zarar görmesi gibi bir durum ile karşılaşmamak için firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin