Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Sİncan eşya depolama hizmeti

Ankara Sİncan eşya depolama hizmeti

Ankara Sincan Eşya Depolama Hizmeti

Ankara Sincan ilçesinde ihtiyaç duyacağınız depolama hizmetini firmamız geniş ve güvenli depoları ile vermektedir. Avrupa’da uzun yıllardır verilen bu hizmeti ülkemize getirdik ve eşyaların bir arada durarak karışacağı depoları değil eşyalarınızı koyabileceğiniz özel bölümler sunmaktayız. Ev ya da ofis eşyalarınızın bir kısmını kullanmak istemediğinizde bunları koyacak güvenli bir yer önem taşımaktadır. Bıraktığınız gibi yeni olarak kalacak ve tekrar kullanmak istediğinizde aynı yeni hali ile teslim alabileceğiniz depolar ise firmamız tarafından sunulmaktadır. Ankara Sincaneşya depolama hizmeti firmamız ile farklı bir boyut kazanmış bulunmaktadır.

Depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bunun için iletişime geçebilirsiniz. Bu sırada arkadaşlarımız sizlerden gerekli bilgileri alacaklardır. Eşyaların miktarı kaplayacağı alan ve ne kadar süre ile kalmasını istediğiniz öğrenilecek ve bu şekilde fiyat teklifi hazırlanacaktır. Teklifin onayının alınmasının ardından ekibimiz adresinize gelecek depolarımıza götürülecek eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapacaktır. Ardından kendi araçlarımıza eşyaları yükleyerek depolara nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalar depolara koyulduktan sonra herhangi bir zarar görmemesi için gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Eşyalarınızın bulunduğu bölümün kapısı kilitli olmakta ve buraya sizden başka hiç kimsenin girmesine izin verilmemektedir. Sadece talep etmeniz halinde depoya temizlik personelimiz girmekte ve içini temizlemektedir. Deponun bu şekilde şehre yakın olması ile istediğiniz zaman içlerinde ihtiyaç duyacağınız eşyaları almanızda mümkün olmaktadır.

Ankara Sincan eşya depolama hizmeti almak istediğinizde bu süre içinde eşyaların güvende olması için gerekli bütün önlemleri almanın yanında sigorta da yapmaktayız. Anlaşmaya varılmasının ardından sözleşme hazırlamanın yanında sigorta poliçesinin de hazırlanmasını sağlamaktayız. Bu belgelerin elinde olması ile içinizin rahat etmesini sağlamaktayız. Süre bitiminde dilerseniz eşyaların depolarda kalmaya devam etmesi için yeni sözleşme hazırlamaktayız. Teslim almak istediğinizde ise kendi araçlarımız ile eşyaları istediğiniz adrese taşımaktayız. Eşyalarınızı belli bir süre kullanmayacak olduğunuzda sunduğumuz bu uygun fiyatlı çözüm ile elinizden çıkartmanıza gerek kalmamaktadır. Firmalar için ise kıymetli evraklarını saklayabilecekleri bir yer sunmaktayız. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile online ya da telefon ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin