Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Şereflikocahisar Eşya Depolama

Ankara Şereflikocahisar Eşya Depolama

Ankara Şereflikoçhisar Eşya Depolama

Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde işini titizlikle yapan köklü bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Dinamik ekibimiz teknolojiyi yakından takip etmekte ve Avrupa’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini kullanmaktayız. Sizler için çok kıymetli olan eşyalarınızın hepsini ya da bir kısmını bir süreliğine kullanmayacak olduğunuzda onlar için güvenli depolar sunmaktayız. Ankara Şereflikoçhisar eşya depolama hizmetimiz ile bireysel olduğu gibi kurumsal depolama ihtiyacınızın da karşılanmasını sağlamaktayız. Kilitli odalar halinde olan depolarımızda eşyalarınızın başka hiç kimsenin eşyası ile karışmadan kendine ayrılan bölümde istediğiniz süre boyunca kalmasını sağlamaktayız. Depoda olduğu süre boyunca eşyalarınızı istediğiniz zaman görebilir ve içinden ihtiyaç duymanız halinde bir kısmını alabilirsiniz.

Eşyalarınızı koymak için güvenli bir depoya ihtiyaç duymanız halinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal bir firma olarak planlı çalışmaya önem vermekteyiz. Aldığınız hizmetten memnun olmanız için bunun bütçenize uygun fiyatlarda ve kaliteli olmasını sağlamaktayız. Fiyat teklifimizi sunmadan önce depoya koyacağınız eşyaların listesini ve hacmini öğrenmekteyiz. Ne kadar süre için bu hizmetten yararlanmak istediğinizi öğrenmenin ardından ise fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Anlaşmaya varılmasından sonra eşyaları teslim almadan önce sigorta yapmaktayız. Fiyatı ve diğer şartları belirten sözleşmenin yanında sigorta poliçesini de eşyaları teslim almadan önce size teslim etmekteyiz. Eşyaların depolarımıza nakliyesi sırasında hasar görmemesi için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Eşyaların paketlemesini yaptıktan sonra kendi araçlarımıza yüklemekte ve depolarımıza götürerek yerleştirmekteyiz.

Ankara Şereflikoçhisar eşya depolama hizmeti alınması noktasında eşyaların güvenliği çok önemlidir. Bu nedenle depolarımızda üst düzey güvenlik önlemi almış bulunmaktayız. Eşyaların çalınması, kaybolması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Böcek ve haşeratın zarar vermemesi için düzenli ilaçlama yapılmaktadır. Temizlik personelimiz depoların bulunduğu alanları temizlerken sizin eşyalarınızın olduğu depoların içine girmemektedir. Deponun içinin temizliği talebiniz ve izninizle düzenli olarak yapılmaktadır. Eşyaların depolarımızda kalması için anlaşılan sürenin sonuna gelindiğinde ise sizden hangi adrese nakliyesinin gerçekleşeceğine dair bilgi alınmaktadır. Daha sonra gerekli hazırlık yapılmakta ve istediğiniz adrese firmamızın araçları ile nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Depolama ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online ya da telefon ile alabilirsiniz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin