Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara kayseri ucuz eşya deposu

Ankara kayseri ucuz eşya deposu

Ankara Ucuz Ankara Deposu

Ankara ülkemizin başkenti olarak sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Bu gelişime firmamızda sunduğu üstün kalitede hizmet ve uygun fiyatları ile katkı sağlamaktadır. Ev ya da ofislerin eşyalarının tümü ya da bir kısmı zaman zaman kullanılmamakta ve bunların güvende olacakları bir yer aranmaktadır. Bu noktada Ankara ucuz Ankara deposu hizmetimiz ile firmamız yanınızda yer almaktadır. Eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca depolarımızda güvenle kalmasını sağlamaktayız. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda büyük bütçeler ayırmanıza gerek bırakmamakta uygun fiyat çözümler sunmaktayız. Eşyaların güvende olmasını sağlamak açısından onlar için ayrı oda şeklinde bölümler bulunmaktadır. Bu bölmenin kapısı kilitli olarak bulunmakta ve sizden başka hiç kimse içeri girmeyeceği için eşyaların çalınma, kaybolma, kırılma gibi bir riski de ortaya çıkmayacaktır.

Eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda bunun için uygun fiyatlar ile çalışan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımızla yapacağınız görüşme sırasında depoya koyulacak eşyaların bir listesi istenecektir. Eşyaların kaplayacağı alan hesaplanacak ve uygun büyüklükte bölüm eşyalarınız için hazırlanacaktır. Bu listenin alınmasının ardından ne kadar süre için kalmasını istediğiniz öğrenilecek ve fiyat teklifi hazırlanacaktır. Fiyat teklifinin onayının alınmasından sonra ise sigorta yapılacaktır. Eşyalar teslim alınmadan önce depolama sözleşmesi ve sigorta poliçesi size teslim edilecektir.

Belirlenen günde bir ekibimiz adresinize gelecek eşyaların nakliye sırasında ve depoda güvende olması için paketleme ve ambalajlama yapacaktır. Bu şekilde hazırlanan eşyalar araçlarımıza yüklenerek depolara götürülecektir. Depoya yerleştirilen eşyalar teslim alacağınız güne kadar güvende olacaktır. Depolarımızın olduğu alanı düzenli olarak temizlemekte ve ilaçlama yapmaktayız. Bunun yanında izniniz olmadan kesinlikle depoların içine girmemekteyiz. Bu şekilde özellikle kıymetli evraklarını koyan firmalar için ise güvenin tam olmasını sağlamaktayız. Eşyaların olduğu deponun içinin de temizlenmesini istemeniz halinde bunu gerçekleştirmekteyiz. Ankara ucuz Ankaradeposu hizmetini alma süreniz bittiğinde süreyi isterseniz uzatmaktayız. Böyle bir talebiniz olduğunda bunu süre dolmadan önce haber vermeniz gerekli programlamayı yapmamız açısından yararlı olmaktadır. Süreyi uzatmayarak eşyaları teslim almak istediğinizde ise kendi araçlarımız ile istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. 

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin