Ankara Ve Çevre İllere Günlük Nakliye Hizmeti Sağlanır Polo Translar  
Ankara Gölbaşı Eşya Deposu

Ankara Gölbaşı Eşya Deposu

Ankara Gölbaşı Eşya Deposu

Eşya taşımacılığında Türkiye’de yaşanan gelişmeler ile birlikte firmalar farklı alanlarda da hizmet vermeye başlamışlardır. Müşterilerin en çok ihtiyacı olan hususlardan birisi ise eşyalarını güvenilir bir depoya geçici olarak teslim etmektir. Bu konuda Ankara Gölbaşı Eşya Deposu olarak en iyi hizmeti vermek amacı ile firma yetkilileri elinden geldiğince çaba göstermektedir. Depoya eşyalarınızı ne kadar süre ile teslim edeceğiniz hakkında önceden bilgilendirme yaparak ve bu konuda telefon ile iletişim kurarak irtibat sağlayabilirsiniz. Eşya deposuna eşyalarınızı teslim etmeden evvel müşteri temsilcisi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi size detaylı bilgilendirmeyi yaparak ne tür eşyaların depolandığı hakkında bilgi verecektir. Ayrıca Ankara Gölbaşı EşyaDeposu olarak firma bünyesinde eşyalarınızın depolara konulması amacı ile nakliyat hizmeti de verilmektedir.

Eşyalarınızın nakliyesi için ortak bir randevu tarihi belirlenerek firma çalışanları belirttiğiniz adrese gelir. Daha sonra depolanacak eşyalarınız uzun süreli eşyalarınızı koruyacak paketleme ile evinizden alınır. Eğer dilerseniz eşya depolama merkezine gelerek eşyalarınızın nasıl konumlandırıldığını da görmeniz mümkündür. Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde yerleştirilmesi için paketlerinizin üzerine isminiz yazılmaktadır. Bu sayede herhangi bir karışıklık olması söz konusu olmamaktadır.

Eşya depolama sisteminde eşya depolarında bulunan görevliler gruplandırmayı yapmaktadır. Gruplandırmayı yapan ekibin ayrı olması deponun daha düzenli ve kargaşalıktan uzak olmasını sağlar. Depoda bulunan eşyaların ne kadar kalacağı müşteriye kalmıştır. Eşya depolamada kiralama bedeli aylık olarak alınır. Elden ödeme, havale yada eft gibi yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinin olması şehir dışında ya da yurt dışında olsanız dahi ödemelerinizin kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Eşya deposunda bulunan eşyaların teslimatı için bir ay önceden haber vermeniz gereklidir. Kira ödemesi buna göre sonlandırılarak eşyalarınız teslim edilmektedir. Taşınması zor eşyalar bulunuyorsa anlaşma yapılan nakliye firması ile taşıma yapılmaktadır. Eşyaların depodan taşınmasında şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin gönderim yapılabilir. Eşyanın miktarına ve boyutuna göre taşıma ücreti belirlenmektedir. Bu durumda az eşyanızı depoya koyduysanız fazla ücret ödemeden nakliyesini yapmanız mümkün olacaktır. Eşya depolama hakkında detaylı bilgiyi firmayı arayarak öğrenmeniz mümkündür.

SAYFALAR
TAKİP EDİN

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin